Pogoda dzisiaj dopisała. W planetarium były gwiazdy (bezchmurnie jak zawsze), a na tarasie Słońce i dużo plam! Fotorelacja z teleskopowych (bezpiecznych) obserwacji Słońca.
.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej o ciasteczkach, ich wykorzystaniu oraz jak je usunąć wejdź na nasza stronę: polityka prywatnosci. | |
| Akceptuje ciasteczka z tej strony. Zgoda | |